پیام مدیر گروه

 

به نام خدا

پیام مدیرگروه :
گروه جراحی عمومی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در بیمارستان امام رضا (ع) و بیمارستان آیت الله طالقانی کرمانشاه فعالیت آموزشی درمانی خود را انجام می دهد . این گروه از سال 1371 شروع به پذیرش دستیار جراحی عمومی نموده و تاکنون حدود  یکصد نفر فارغ التحصیل جراحی عمومی داشته که اغلب آنان در اقصی نقاط میهن در سمت های گوناگون مشغول به خدمت می باشند. این گروه علاوه بر انجام اعمال جراحی عمومی در بخش های فوق تخصصی از قبیل جراحی توراکس
جراحی اطفال جراحی عروق نیر فعالیت های آموزشی درمانی خود را ارائه می دهد . در این گروه انواع اعمال جراحی لاپاراسکوپی و توراکوسکوپی نیز انجام می گردد .

در حال حاضر تعداد 28 نفر دستیار جراحی  مشغول آموزشی می باشند و هر دو ماه یکبار نیز کارورزان و کارآموزان جهت آموزش های  تئوری عملی به بخش جراحی می آیند .

در آزمون برد تخصصی سال 1390 چهار نفر رزیدنت های جراحی این گروه 100% قبول برد داشتند که هم اکنون دو  نفر از آنان به عنوان همکار آموزشی با گروه همکاری دارند  .

امید است با توجه به پشتکار و بار علمی اعضاءمحترم هیئت علمی و استفاده روز افزون از تکنولوژی های نوین و  حمایت های رئیس و معاونین محترم دانشگاه شاهد پیشرفت های هر چه بیشتر این گروه در آینده باشیم  .